Canicrossové závody

Jarní a letní sezona je spíše odpočinkovou sezonou, ale i tak jsme se rozhodli zúčastnit různých canicrossových závodů. Nativia Challenge http://www.behejsepsem.cz/ je bezva série závodů, kterých se účastníme. Kondičku  trénujeme občas na káře, jdeme si zaběhat nebo projet na koloběžce.

První závod se uskutečnil v Rokytnici v Jizerských horách, opravdu adrenalinový závod, který připomínal hodně závody na Montaně ve Francii. Jako tahoun byla zvolena Pippi. Výběh do sjezdovky opravdu makala, seběhy byly kruté, ale makala taky, až si myslím, že by mohla občas z kopce přibrzdit:-) doběhli jsme si pro fajn 8. místo v naší kategorii.

 

 

Druhý závod se konal v Bezděkově u Kladna, pro nás již známá trať z předchozích let...nakonec jsem na závod vybrala Andy, běžela krásně, makala a opět jsme vybojovali 8.místo v naší kategorii.

 

Začátkem června jsme se vydali na závod určený pouze pro ženy:-) Horská teniska. Start v Příchovicích, moc pěkný závod, jako tahoun byla zvolena Tinka. Za opravdu tropického vedra se startovalo do kopce, ale výhledy na zbytku trati stály za to. Celkově 9.pozice-docela úspěch za panujícího počasí pro seveřana:-)

 

Další závod z Nativie byl na Hvězdě v Praze. Také již známá trať, docela příznivé počasí a tahoun Andy nás dotáhla až na 5. pozici. Opět se projevila jako bezva běžecký pes, na trati nic neřešila (ani pesany, které předbíhala a že jich bylo:-) Na všech závodech nám vždycky drží všechny palečky náš Páťa:-)

 

Vyhledávání

Sponzoři