Podzim 2014

Začátkem srpna jsme si odskočili na Horskou výzvu do Krkonoš. Přemýšleli jsme, koho z pejsků nominujeme, a nakonec byla vybrána Tinka. Počasí bylo až moc letní, převýšení opravdu vysokohorské, ale celkově moc pěkný závod. S rozraženým, naraženým kolenem, ale super pocitem jsme si doběhli pro krásné 3.místo a namotivovalo nás to na příští sezonu Horských výzev.

Pátík se rozhodl zpívat psí smečce:-) holky i Bubča ho bedlivě a opravdu trpělivě poslouchají...

V půlce září jsme zavítali na Forest night run. První ročník opravdu zajímavého závodu. Noční běh 16km, který vedl v hradeckých lesích, neměl chybu. Za svitu čelovek a na opravdu bezvadně značené trati jsme v naší kategorii: běh se psem - zvítězili a v celkovém pořadí doběhli ze 122 závodníků na 7 místě. Vybrána byla opět Tinka pro svoji zkušenost, ale prvních 8 km stále nechápala, že poběží mnohem víc km a běžela, co to šlo.

Juniorka Kája na prázdninách...O víkendu jsme měli měli tréninkový výcvik s Kájou:-) Venčili jsme, koloběžkovali, procházkovali, pěkný víkend:-)