Šediváčkův Long 2015

Ve dnech 21.-24.1.2015 jsme se již po několikáté zúčastnili Šediváčkova longu. Na sněhové závody jsme moc natrénováno neměli, sněhová nadílka bohužel nebyla ani na horách. Pilně jsme aspoň běhali na blátě. Jako hlavní parťačky na trať byly vybrány Tinka s Andulkou. Pippča běžela v týmu u Richarda Burdy a vypadala velmi spokojena:-) stejně jako Richard a jeho husky tým. Po 2 etapách jsem bohužel Andulinu odpřáhla, špatně si prošlápla na loukách  v Orlickém záhoří a bohužel nemohla došlápnout na přední packu. I tak odvedla velký kus práce a vzhledem k jejímu prvnímu longu už ledacos pochopila a byla šikovná...Zbývající 2 etapy tedy  musela Tinka zvládnou sama. S její naprosto pohodovou a flegmatickou povahou jsem si říkala, že to dá a pokud neudržíme krásné druhé místo, třetí určitě kdyžtak uhájíme...Tinka šla krásně a vzhledem k naprosto zledovatělé trati po oba dva dny jsem byla nakonec i ráda, že jsem zbývající etapy absolvovala na běžkách pouze s ní:-) Bivak se zadařil, závod opět neměl chybu a holky mě mooooc potěšily!!! Zajely jsme na super druhém místě, které jsme si s přehledem udržely od první etapy až po závěrečnou...Zbytek smečky nám držel packy a palce, což se osvědčilo:-)