Šediváčkův long 2017

letos pro nás již 10.ročník...ladila jsem složení týmu na běžky:-) nakonec jsem vybrala Tinku s Andy. Pippca moc ráda bivakování nemá. Kategorie skj byla hodně obsazená, z 10 závodníků jsme byly ale jediný ženský tým:-) každý den více jak 60km jsme zvládaly dobře. S Tinkou i Andulkou jsem  byla moc spokojená, holky běžely, nikoho, ničeho si nevšímaly, vzájemně se doplňovaly, dobře sehrané. Letos byl bivak přesunut k Zámečku. Andy začala pár kilometrů před bivakem pokulhávat:-( sjezdy jsme jely krokem, jinak běžela moc fajn. Po dojezdu jsem řešila, zda ji nechat odvézt, nebo tu poslední etapu zvládne. Přední nohu měla mírně napuchlou, kulhala, ale jinak byla úplně v pohodě. Po dohodě s Janou Holou-veterinářkou dostala injekci a zahřívala se ve stanu:-) druhý den ráno svěže vyskočila, trochu si ji nadlehčovala, ale těšila se a to je nejdůležitější. Závěrečnou etapu odběhla dobře, jen k závěru opět pokulhávala. Celkové jsme si dojely pro krásné 4.místo

10.ročník, který jsme zajely, dojely a vyhrály sami nad sebou:-) 4.místo bylo narosto suprové a nečekané...konkurence 10chlapů v kategorii skj mě děsila-:D ale opět se mi potvrdilo, ze není kam spěchat, jet je potřeba na pohodu a podle pejsků a že long je proste long...Moc chci poděkovat Andrejce a Pavlovi Kučerovi, za tento super závod, všem pomocníkům a pořadatelům-bezvadná parta lidiček. Mému malemu trenerovi Páťovi, rodině, holkám ušatým čtyřnohým Tince a Andulce (pohodové píi parťačky) a všem lidičkám MANMAT- Česká republika!!!:-)