Zúčastnili jsme se závodů Leskros Dnešice

canicrossové závody nedaleko Plzně byly premiérou pro "Capu". S midovou tratí se popral perfektně, běžel fajnově, neřešil ostatní psy a dotáhl nás na hezké 8. místo. Pro nás velký úspěch, protože je to pes ze spřežení, ale pilnými tréninky s Vaškem, i občasným proběhnutím se mnou běžel opravdu dobře! Páťa zaběhl dětskou kategorii na jedničku a s přehledem vyhrál svoji kategorii. S Chipou doběhli na prvním místě. Prostě se dařilo a věříme, že bude i nadále:-)

Víkend

O víkendu jsme se zúčastnili bonitace v Nové Živohošti a Calipo i Coffee jsou uchovněni.

Rok 2019/2020 u nás

Cvičení

Pondělí 11.12. cvičení odpadá, poslední cvičení v tomto roce bude v pondělí 18.12. V novém roce 2018 začínáme ve středu 03.01.2018.

Je čas relaxace

Po zimní i jarní sezoně jsme se rozhodli, že je na čase také občas "relaxovat":-) tak se snažíme pobíhat po horách, lesích a užívat pohodu...

Školka u nás

Rádi jsme uvítali Páťovu školku u naší smečky:-) krátké seznámení, přiblížení, informace o pejscích, závodech, děti se svezly na káře, vše vyzkoušely, smečka vymazlena na hodně dlouhou dobu:-)

Poslední závod Nativia 2017

letos se běžel v Jánských Lázních, v Krkonoších a výběh na Černou  horu neměl chybu. Převýšení, sněhová pole, kvalitní déšť na hřebenech, to jsou naše závody:-) V celkovém pořadí série všech tří závodů jsme si s Tinkou doběhly pro krásné 5.místo, Kája s Andulkou celou sérii s přehledem vyhrály a Páťa si vyběhal krásné bronzové medaile:-)Pippča byla na hostování u Zasadilů-juniorů a makala úžasně... Jsem na ty juniory opravdu hrda!!!Třeba to letos zkusíme znovu...

Lipnice nad Sázavou

Běhá celá smečka:-) Krásné závody Nativia v Lipni n./S. opravdový cross, který jsme si užili! Jen vice takových závodů...

S Tinkou jsme si doběhly pro 5.příčku, Kája povýšila s Andulínou povýšily na 2.místo, Páťa jakožto nejmladší si doběhl pro bronz-šikula:-)

Běžecká sezona před námi

pro letošní jaro, začátek léta jsme se rozhodli opět odběhat Nativia Chalenge 2017.

První závody v Kolese se opravdu zadařily. S Tinkou jsem zaběhla v kategorii enduro žen (10km) krásnou 4.pozici, Kája měla premiéru ve svištích s Andulkou a doběhly si pro krásnou 3.pozici, Páťa běžel s Pippčou poprvé v životě 500metrů a dal to s úsměveme na třetím místě.

Ultimate sleddog chalenge 2017

jako členka Manmat týmu jsem se svou smečkou úspěšně dokončila celou sérii extremních longových závodů(4.místo,1.místo,2.místo). Ještě jednou velký dík celé firmě MANMAT za jejich vybavení, podporu a vše co pro nás dělají!

Vyhledávání

Sponzoři