Návštěva školy

Koncem září jsme navštívili Páťovu školu a připravili si povídání o naší smečce, závodech a všem, co k tomu patří. Děti byly úžasné, pejskové umazlení na hodně dlouho a už se těšíme, až děti zavítají na návštěvu k nám:-)

Zúčastnili jsme se závodů Hrob 2020

První a zároveň bohužel poslední závody letošního podzimu byla Hrobská jízda. V kategorii C jsme naprosto s přehledem zvítězili, v kategorii CC jsme si doběhli pro hezké 5. místo a Páťa v dětské kategorii a na trati 1km s Chipou doběhli na pěkném druhém místě:-)

Podzimní tréninky

Bohužel jsou všechny podzimní závody kvůli coronavirové situaci zrušeny, tak alespoň pilně trénujeme náš tým. Postupně navyšujeme kilometry, silové tréninky, zaučujeme mladé psy na pozici lídrů. Smečka je šikovná:-)

Champa a Chip oslavili prvni narozeniny

Psí kluci oslavili první narozeniny a už pilně trénují. Oba dva jsou velmi dobří lídři!

Trénink v Orlických horách

Příjemně strávený prodloužený víkend v Orlických horách. Z kopců, do kopců, prostě paráda:-)

Manmat Česká republika

Děkujeme firmě Manmat Česká republika za dlouholetou podporu! Moc si toho vážíme a děkujeme:-)

Biřička 2020

Na víkendové individuální závody jsme se vydali s cílem zkusit potrénovat a vidět se s fajn lidmi. V kategorii SC21 jsme se umístili na krásném 3.místě. Andy i Capo, ač spolu na kolobce netrénují, byli fajn tým a doběhli úplně v pohodě a na jedničku. Páťa si s Chipou střihl dětskou kategorii, ve které vyhráli :-)

Účast na klubové výstavě v Živohošti 2020

Zúčastnili jsme se klubové výstavy Czech Northern cup 2020 

Na výstavu jsme vzali Calipo, který byl naprosto v pohodě, hezky se nechal vystavit a skončil se známkou velmi dobrý. Jsme hrdi na Calipo, kterému k uchovnění už chyběl pouze titul z výstavy.

Další zástupce Nordictass Cami, která byla ve skupině štěňat skončila se známkou velmi nadějná, stejně jako její ségra Nordictass Cira.

Na výstavu jsme vzali i Chipa, který měl krásné hodnocení, ale bohužel neumí na výstavě chodit, musíme doladit:-) tak jen dobrý.

Srpen

Počasí začalo být ideální pro pořádné tréninky na letošní sezonu. Začíná se na 4 km, objemy se budou pomalu zvyšovat. V lídru se zaučují mlaďoši Chipa, Champa s již zkušeným Lipánkem. A jde jim to všem hodně dobře:-)

Šumava, návštěva u Kučerů

Je potřeba na chvíli i zrelaxovat. Užili jsme si prodloužený víkend na Šumavě, zakončený fajn návštěvou u Pavla Kučery:-)

Vyhledávání

Sponzoři