První závody v letošní sezoně v Hrobě

Letošní závody jsme zahájili na sprintovém závodě v Hrobě. Pro náš mladý tým první závody. První den na třetí pozici, druhý den druhé místo. Celkově 3. a velká spokojenost. Lídři zvládli premiéru na jedničku. Chip v canicrosse opět nezklamal a doběhl si v konkurenci ohařů pro 4. místo. Páťa vyhrál s Lupinou dětskou kategorii. Příjemně strávený víkend.

Mistrovství ČR

Zúčastnili jsme MČR v Hluboké nad Vltavou a doběhli si v kategorii čistokrevných pro zlato. Chipova první závodní sezóna a běžel opravdu úžasně.

Podzimní tréninková sezona v plném proudu

Hlavní cíl pro letošní závodní sezonu je Mistrovství světa na 300km ve Švédsku. Proto trénujeme mladý tým hlavně v kopcích a hodně na sílu. Smečka se opravdu zlepšuje a dělají nám radost

Hradecký pohár

6 letních úterků jsme absolvovali trať 5km, mnohdy i za letních teplot. Jsme longaři a po celkových výsledcích a nasbíraných bodech jsme celkově skončili na 3. místě. Pro Chipa první velká závodní zkušenost. 

Tréninový víkend u našich známých

Strávili jsme fajnový víkend u Janči a Fandy Sadílkových, jelikož mají štěnda z našich odchovů i ségru naší Lupiny, byli jsme moc rádi, že do klaplo a mohli jsme se zase sejít, zatrénovat, prostě si užít víkend. Tréninky předjíždění, běh apod. dávají hodně a pesani byli vzorní:-)

Podzimní tréninky 2021

Počasí už začalo přát plnému tréninku. Pomalu přidáváme, ladíme trasy, kombinujeme lídry, je to radost:-)

Fifa a Calwen zapůjčeny na sezonu

Naše psí holky jsme zapůjčili na letošní závodní sezonu našemu kamarádovi Honzovi Svobodovi, chyběli mu do týmu 2 pejskové a jelikož u nás v týmu jsme je nevyužili, jsou pro letošek na hostování:-) Věříme, že budou velkou posilou u Honzi a pomůžou mu splnit jeho cíle.

Calipo of Silence

Náš Lipánek se stal psím taťkou 4 krásných obrovských kluků. Máme velikou radost. Všechny štěnda byla už dlouho dopředu zamluvena.

Horská výzva Jeseníky 2021

další ale letos bohužel poslední ze série horských výzev byla Horská výzva v Jeseníkách. Start na Červenohorském sedle se nám vydařil, běželo se krásně, až na klasický seběh, kde jsme si bohužel i 2km navíc naběhli tím, že se ztratili:-( ale bylo nás víc. Takže závěrečných 5 km zpět do cíle nám nezbývalo nic jiného než pořádně makat. Nakonec jsme si i s blouděním doběhli pro třetí místo. Chip makal celou cestu na jedničku, hodně mi do kopce pomohl a hlavně ten adrenalinový start dává na mladého psa s přehledem v klidu. Naši trenéři, Vašek s Páťou:-) byli opět úžasní, jedničkoví servismani:-)

Nová kára

po dlouhém zvažování o obnově vozového parku jsme nakonec zakoupili novou tréninkovou káru. Věříme, že bude bezúdržbová a splní očekávání:-)

Vyhledávání

Sponzoři