Krytí

Budeme doufat, že se zadařilo, Ježíšek byl štědrý a budeme moct očekávat v únoru v naší chovatelské stanici štěňátka. Spojení Nordictass Andy a Calipo of Arctic Silence. Tak držte palce :-)

Podzim, zima a tréninky

Jelikož se bohužel žádné závody nekonají, trénujeme alespoň pro radost:-) Máme hodně času na zaučování nových lídrů, a celkový trénink kondice. Ani zima se zatím o slovu nehlásí, takže zatím na káře a běhání.

PF 2021

Návštěva školy

Koncem září jsme navštívili Páťovu školu a připravili si povídání o naší smečce, závodech a všem, co k tomu patří. Děti byly úžasné, pejskové umazlení na hodně dlouho a už se těšíme, až děti zavítají na návštěvu k nám:-)

Zúčastnili jsme se závodů Hrob 2020

První a zároveň bohužel poslední závody letošního podzimu byla Hrobská jízda. V kategorii C jsme naprosto s přehledem zvítězili, v kategorii CC jsme si doběhli pro hezké 5. místo a Páťa v dětské kategorii a na trati 1km s Chipou doběhli na pěkném druhém místě:-)

Podzimní tréninky

Bohužel jsou všechny podzimní závody kvůli coronavirové situaci zrušeny, tak alespoň pilně trénujeme náš tým. Postupně navyšujeme kilometry, silové tréninky, zaučujeme mladé psy na pozici lídrů. Smečka je šikovná:-)

Champa a Chip oslavili prvni narozeniny

Psí kluci oslavili první narozeniny a už pilně trénují. Oba dva jsou velmi dobří lídři!

Trénink v Orlických horách

Příjemně strávený prodloužený víkend v Orlických horách. Z kopců, do kopců, prostě paráda:-)

Manmat Česká republika

Děkujeme firmě Manmat Česká republika za dlouholetou podporu! Moc si toho vážíme a děkujeme:-)

Štěnátka z vrhu C

Sebevědomá parta psích juniorů dělá radost novým majitelům. Děkujeme za zprávičky a za fotky. Jsou to úžasňáci!

Vyhledávání

Sponzoři